Cleaning Service

Prenájom generátora ozónu GP-3500

Využite naše služby prenájmu zariadenia Generátor ozónu GP-3500 a kontaktujte nás už dnes. Generátor ozónu na 100% odstraňuje zápach od potu, zatuchnutia, plesní, fajčenia, zvierat, spálenín, inkontinencie a pod. Odstraňuje príčiny, ktoré spôsobujú tvorbu nežiaducich baktérií, vírusov a plesní. Pre priestory do max. 100 m3

Keď zariadením GO-3500 prechádza vzduch, pomocou „tichých“ korónových výbojov dochádza k premene molekúl kyslíka O2 na nestabilný ozón O3, ktorý vďaka svojim mimoriadne silným oxidačným schopnostiam následne v uzavretom priestore zlikviduje všetky zápachy od fajčenia, potu, zatuchnutosti, plesní, inkontinencie, preležanín, zvierat, spalín a podobne.

Popri malých rozmeroch 20,5 cm × 17,5 cm x 15cm, váhe 2 kg a výbornému výkonu 3500 mg ozónu za hodinu je GO-3500 silné a zároveň kompaktné zariadenie. Vďaka svojmu výkonu a vysokým otáčkam spracuje za minútu až 3 m3 vzduchu. Tento generátor ozónu je preto predurčený na široké domáce aj profesionálne použitie.

Generátor ozónu GO-3500 je vybavený vstavaným časovačom s voliteľným časom produkcie ozónu od 20 do 120 minút. Otočným prepínačom časovača sa zariadenie zapína aj vypína.

GO-3500 je úplne unikátne beznáplňové zariadenie, ktoré nevyžaduje žiadne dopĺňanie chémie.

Čo je ozón?

Ozón je prírodne čistiaca a dezinfekčná látka. Je to doteraz najsilnejšie oxidačné činidlo na Zemi, ktoré sa používa v mnohých oblastiach ako napríklad medicína, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel a podobne. Ozón pôsobí 3000 x rýchlejšie ako chlór a je 25 x účinnejší ako kyselina chloristá (NOCL), 2500 x ako chlórnan (OCL) a 5000 x ako chloramín (NH2CL) a pritom je oveľa bezpečnejší. Neexistuje žiadny vírus, baktéria, pleseň, huba alebo zápach, ktoré by odolali ozónu.

Dezinfekčné účinky

Ako jeden z najsilnejších oxidantov si ozón poradí s pesticídmi, herbicídmi, hormónmi, vírusmi, baktériami a najrôznejšími druhmi plesní.

Odstraňovanie zápachov

Sekundárnym efektom silných oxidačných účinkov ozónu je odstránenie akéhokoľvek predstaviteľného zápachu počnúc zápachom od potu, plesní, zvierat, inkontinencie, dymu alebo spálenín.

 

 

Kde všade je možné využiť čistenie ozónom ?

  • bytové miestnosti, hotelové a nemocničné izby (aplikácia 60–120 minút)
  • ordinácie, kancelárie, garáže, pivnice (aplikácia 60–120 minút)
  • osobné vozidlá a karavany (aplikácia 30–120 minút podľa stupňa „znečistenia“)
  • odstraňovanie zápachov od dymu, fajčenia a spálenín
  • odstraňovanie zápachov od potu, inkontinencie, preležanín
  • odstraňovanie zápachov od zvierat
  • odstraňovanie zápachov od plesní a zatuchnutosti
  • ošetrovanie hokejovej výstroje
  • a podobne

Postup čistenia

Čistenie ozónom je bezpečná metóda avšak je potrebné dodržiavať bezpečnostné pokyny. V miestnosti alebo v priestore, v ktorom sa bude vykonávať čistenie sa nesmú nachádzať žiadne osoby, zvieratá a ani rastliny. V miestnosti musia byť rovnako uzatvorené všetky okná alebo dvere.

Obsluha nastaví požadovaný čas čistenia na časovači prístroja a opustí miestnosť. Po vypršaní nastaveného času potrebného na vyčistenie miestnosti sa odporúča aspoň 40 minút danú miestnosť vetrať.

Následne môžete miestnosť využívať. Takto vyčistená miestnosť je zbavená všetkých nežiadúcich zápachov, vírusov, plesní a choroboplodných zárodkov.

V prípade záujmu o prenájom zariadenia nás neváhajte kontaktovať !

Napíšte nám na    ✉︎ info@senservis.sk    alebo nám zavolajte   0908 212 989